Ronald Knot opouští Bílé Tygry. Nově bude působit ve Finsku

Date of publication Author Jonáš Majtyka

Liberec – Po Adamu Najmanovi míří do finské Liigy další Tygr. Obránce Ronald Knot využil klauzule ve své smlouvě a podepsal roční smlouvu s klubem IFK Helsinki.

Ronald Knot se pod Ještěd vrátil před rokem ze zámoří, kde zakončil svou dvouletou zahraniční štaci. S Tygry se domluvil na tříletém kontraktu, nakonec za ně ale odehrál jen jeden ročník. V něm si ve čtyřiceti zápasech základní části připsal pět gólů a devět nahrávek. Jednu asistenci následně přidal v osmi duelech vyřazovacích bojů.

Trenér Filip Pešán o odchodu Ronalda Knota
Ronald Knot využil výstupní klauzule, kterou měl ve smlouvě. Jde za zahraničním angažmá, v čemž nechceme hráčům bránit. Věřím, že se jednou vrátí zpět k Tygrům.

Devětadvacetiletý obránce se následně rozhodl využít klauzule ve své smlouvě a znovu odejít do zahraničí. Tentokrát jeho kroky míří do finské nejvyšší soutěže, kde se na jednu sezónu upsal klubu IFK Helsinki.

Bílí Tygři děkují Ronaldovi za jeho výkony v uplynulém extraligovém ročníku a přejí mu mnoho štěstí v jeho dalším angažmá.