Exkluzivní nabídka! Zažij Oktoberfest ve skyboxu

Date of publication Author Klub

Utkání s Kometou Brno se v pátek 25. října ponese v duchu Oktoberfestu. A vy máte nyní unikátní příležitost si ho užít zcela jinak, než jak jste zvyklí. Sledujte jej s partou přátel z luxusního prostředí skyboxu a užijte si nezapomenutelný sportovně-kulturní zážitek!

V pátek 25. října bude utkání, které Bílí Tygři odehrají proti Kometě Brno od 18 hodin, věnováno tradičnímu německému svátku Oktoberfestu. A právě při této příležitosti jsme si pro vás nachystali speciální nabídku. Užijte si party pro 10 osob v jednom z luxusně vybavených skyboxů, které jsou součástí VIP patra Home Credit Areny!

Co pro vás bude přichystáno? Kromě privátních prostor skyboxu, který poskytuje exkluzivní výhled na ledovou plochu a přístup do VIP restaurace, si vychutnáte prémiový tematický catering v podobě variace grilovaných klobás a pomalu pečeného kolene se zelím bramborovými lokši přímo ve vašem boxu. A chybět samozřejmě během Oktoberfestu nemůže ani lednice naplněná pivem. Její obsah si můžete navíc přizpůsobit dle nabídky.

Oktoberfest box zahrnuje

• vstup do luxusního privátního skyboxu pro 10 osob (kapacitu lze dle domluvy navýšit)
  • parking pro 2 vozidla na VIP parkovišti umístěném u VIP vstupu
  • fanouškovská šála pro každého návštěvníka skyboxu