Bílí Tygři Liberec

Silvestrovská kachna: Filip Pešán se stává hrajícím trenérem

Date of publication Author Jan Rachota - tiskový mluvčí

V dobách, kdy se Tygrům nedaří úplně podle jejich představ, přišlo vedení klubu s netradičním řešením. Hokejovou kariéru totiž obnoví Filip Pešán, který se tak stane hrajím koučem.

Filip Pešán si tuto roli vyzkoušel již v Kanadě, během působení v celku X-men STFX. Tehdy s týmem postoupil až do závěrečných bojů o univerzitního mistra Kanady.

V Čechách patřil Pešán jako hráč mezi opory Vrchlabí a Jablonce. Mezi jeho hokejové úspěchy patří i stříbrná medaile v dresu české reprezentace na zimní univerziádě v Innsbrucku v roce 2005, o kterou se přičinil třemi góly v sedmi utkáních. Extraligu si již Pešán zahrál - v sezóně 2002/2003 absolvoval v dresu s Tygrem dva zápasy.

Kdo viděl v poslední době nějaký trénink Tygrů, tak viděl, že Filip na to stále má. Rychlost, výbušnost, šikovné ruce a jistota při zakončení. To přesně nám poslední dobou chybělo. S Petrem (Nedvědem - pozn. autora) si budou v útoku rozumět, mají podobné hokejové myšlení, řekl asistent trenéra Jaroslav Nedvěd st.

Pešán si obnovenou premiéru v roli hráče prožije 2. ledna proti Litvínovu.

Statistiky Filipa Pešána.

Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější video

NAD(H)LED | Petr Syrovátko: Závěr sezony byl pro mě neomluvitelný

Nejnovější články

Z tygří kabiny #3: Martin Ryšavý, týmový DJ

Tygři ve slovenské reprezentaci opět bodovali

Nad(h)led #43 | S prezidentem Bílých Tygrů o změnách v klubu

Z našeho fanshopu

Limitovaná preview kolekce mikina dětská

1265 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce kšiltovka BT

649 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce triko unisex

595 Kč
Koupit

Limitovaná preview kolekce mikina unisex

1485 Kč
Koupit