Aktuální zprávy

Aktuální pořadí Tygří letní challenge

Aktualizované pořadí Tygří letní challenge. Aktuální k 1. srpnu 2020, 18:00.

A-tým Bílých Tygrů

Pořadí
Jméno
Čas
1.
Adam Musil
11:12
2.
Mislav Rosandić
11:58
3.
Jan Šír
12:08
4.
Marek Zachar
12:30
5.
Tomáš Hanousek
12:31
6.
Petr Jelínek
13:36
7.
Petr Kváča
15:20
8.
Jaroslav Pavelka
16:58

Osobnosti a sportovci

Pořadí
Jméno
Čas
1.
Jan Vytrval (sdruženář)
9:18
2.
Szczepan Kupczak (sdruženář)
9:33
3.
Michal Krčmář (biatlonista)
9:52
4.
Ondřej Pažout (sdruženář)
10:10
5.
Tomáš Portyk (sdruženář)
12:03
6.
Sebastian Navrátil (zpěvák)
15:33
7.
Martin Půta (hejtman)
19:58
8.
Jan Havlíček (zpěvák)
22:18

Muži

Pořadí
Jméno
Čas
1.
Vojtěch Prášil
09:29
2.-3.
Václav Utinek
10:58
2.-3.
Adam Kaňka
10:58
4.
Pavel Mlejnek
11:02
5.-6.
Michal Gebhart
11:25
5.-6.
Jakub Vodrážka
11:25
7.
Martin Černý
11:47
8.
Vojtěch Sázavský
11:49
9.
Jiří Valeš
11:56
10.
Jan Louda
11:57
-------------------------------------------------------------------------------------
11.
Matěj Peknuša
11:59
12.
David Vorel
12:24
13.
Petr Schmidt
12:33
14.
Přemysl Bělaška
12:36
15.
Ondřej Neuman
12:52
16.
František Jelínek
12:56
17.
Petr Svoboda
12:58
18.
Tomáš Horský
13:02
19.
Milan Matula
13:04
20.-21.
Bohumil Juris
13:08
20.-21.
Lukáš Přinda
13:08
22.
Tomáš Dlask
13:10
23.
Vít Stromský
13:19
24.
Jan Vokřínek
13:21
25.
Marek Kyzivát
13:27
26.
Jakub Hříbal
13:28
27.
Jiří Tokar
13:29
28.-29.
Andreas Rudolph
13:39
28.-29.
Petr Wolf
13:39
30.
Libor Novák
13:46
31.
Tomáš Mikač
13:55
32.
Radim Šlapák
14:01
33.
Jakub Zajíc
14:28
34.
Michal Takač
14:38
35.
Lukáš Nevrkla
15:02
36.
Petr Holec
15:04
37.-38.
Felix Gärtner
15:15
37.-38.
Roman Kladivo
15:15
39.
Luboš Tomeček
15:18
40.-41.
Josef Medek
15:30
40.-41.
Stanislav Syřiště
15:50
42.
Michal Felkl
16:23
43.
Dominik Jakubec
16:25
44.
Josef Starove
16:36
45.
Kamil Flajsinger
16:37
46.
František Šilar
16:43
47.
Martin Hetver
16:54
48.
Michal Bezděkovský
17:03
49.
Jiří Melichar
17:17
50.
Petr Musil
17:21
51.
Tomáš Novotný
17:32
52.
Martin Kadlec
17:43
53.
Tomáš Saska
17:52
54.-55.
Oldřich Čepelka
17:58
54.-55.
Karel Krajčovič
17:58
56.
Martin Garčar
18:08
57.
Dalibor Smahel
18:23
58.
Milan Krouský
18:35
59.
Ondřej Belák
19:02
60.
Martin Žagan
19:08
61.
Max Freund
19:48
62.
Miroslav Kudrna
19:50
63.
Martin Trita
20:08
64.
Danilo Wulsten
20:32
65.
Vítězslav Čepelka
20:36
66.
Lukáš Najman
21:38
67.
Pavel Klement
23:52
68.
Martin Kolín
24:55
69.
Jakub Dědeček
25:03
70.
Tomáš Richtárik
25:49
71.
Václav Gehart
26:21
72.
David Nedoma
28:15

Ženy

Pořadí
Jméno
Čas
1.
Štěpánka Dzanová
11:29
2.
Kateřina Krutská
12:41
3.
Tereza Tomešková
12:47
4.
Markéta Valešová
14:04
5.
Michaela Černáková
14:28
6.
Petra Svobodová
14:53
7.
Hana Jiráková
15:06
8.
Vladimíra Stromská
15:36
9.
Barbora Kladivová
15:24
10.
Eliška Ellen Rozkovcová
15:45
-------------------------------------------------------------------------------------
11.
Barbora Vokřínková
15:55
12.
Petra Svatoňová
15:58
13.
Kateřina Šmahelová
16:59
14.
Iveta Kašparová
17:03
15.
Pavla Skalníková
17:10
16.
Veronika Hrušková
17:31
17.
Veronika Tomsová
17:47
18.
Kateřina Tokarová
17:57
19.
Pavla Kubáčková
17:59
20.
Tereza Matulová
18:00
21.
Pavlína Valešová
18:03
22.
Kateřina Barešová
18:31
23.
Markéta Pláteníková
18:41
24.
Martina Lejsková
18:52
25.
Petra Mrázková
19:03
26.-27.
Veronika Beránková
19:11
26.-27.
Veronika Černá
19:11
28.
Zuzana Čepelková
19:40
29.
Pavlína Tomisová
20:08
30.
Lucie Johová
20:23
31.
Lenka Randáková
20:29
32.
Lenka Šablaturová
20:39
33.
Kateřina Vykoupilová
20:48
34.
Kateřina Hanušová
21:05
35.
Kateřina Hrušková
21:59
36.-37.
Karolína Rytířová
22:03
36.-37.
Katarína Holáňová
22:03
38.
Martina Kašparová
22:17
39.
Hana Petruželková
22:23
40.
Lenka Petruželková
22:30
41.
Petra Volková
24:01
42.
Lucie Šimková
24:09
43.
Adéla Schwarzová
25:36
44.
Jana Nedomová
31:12
45.
Jana Nedomová
32:35
46.
Martina Mašková
33:29
47.
Kristýna Misařová
34:16
48.
Radka Baierová
46:11
49.
Pavlína Mašková
46:27

Děti

Pořadí
Jméno
Čas
1.
Jakub Beránek
11:30
2.
Vít Stromský
12:36
3.
Vojtěch Přinda
12:59
4.
Jan Přinda
13:08
5.
Ondřej Stromský
13:19
6.
Matěj Tokar
13:24
7.
Patrik Pešán
13:47
8.
Alexandr Grešl
14:04
9.
Ondřej Bělaška
14:19
10.
Karel Volavka
14:24
-------------------------------------------------------------------------------------
11.
Adam Tokar
14:25
12.
David Rozsíval
14:28
13
Daniel Kytka
14:32
14.
Matěj Wolf
14:54
15.
Gabriela Kašparová
15:03
16.
Matěj Matula
15:08
17.
Richard Jirák
15:13
18.
Šimon Vokřínek
15:27
19.
Oldřich Čepelka
15:38
20.
Nikolas Grešl
15:41
21.
Adam Bělaška
16:02
22.
Adam Somorovský
16:06
23.-24.
Václav Bělaška
16:24
23.-24.
Ema Čechová
16:24
25.
Lukáš Richtárik
16:54
26.
Filip Wolf
16:57
27.
Adriana Kubová
17:19
28.
Matěj Musil
17:48
29.
Kilian Page
18:01
30.
Linda Tokarová
18:16
31.
Matyáš Uchytil
18:26
32.
Vojtěch Šmahel
18:50
33.
Sebastian Nedoma
18:51
34.
Adam Rozsíval
18:57
35.
Marek Mindl
19:20
36.
Kristýna Mrázková
20:26
37.
David Richtárik
21:00
38.
Albert Jirák
21:28
39.
Veronika Mindlová
21:39
40.
Matěj Mrázek
28:00
41.
Kristýna Doležalová
25:54
42.
Tomáš Ouzký
30:53
43.
Vladimír Toms
32:10
44.
Maxmilián Jirout
40:16
45.
Ondřej Misař
41:04

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner