Aktuální zprávy

Blíží se advent! Prožijte ho s adventním kalendářem Bílých Tygrů!

Liberec - Už za necelé dva týdny začne prosinec, který má každý malý fanoušek spojené s vyhlížením Vánoc. Zkraťte svému malému Tygrovi čekání s naším adventním kalendářem, který naleznete v tygřím e-shopu!

Díky tygřímu adventnímu kalendáři mohou Bílí Tygři provést vaše děti celým prosincovým čekáním na nejkrásnější svátky v roce. Každé z 24 oken skrývá za sebou jedna z tváří hráčů A-týmu, kalendář tak zároveň poslouží jako skvělá pomůcka k rozeznávání jednotlivých Bílých Tygrů.

Letošní adventní kalendář je netradičně uspořádán na šířku a je možné jej snadno pověsit na stěnu. Balení obsahuje mléčnou čokoládu. Cena tygřího adventního kalendáře je 99 Kč a získat jej můžete v našem e-shopu.

Nalézt zde můžete také stolní kalendář Bílých Tygrů pro rok 2021 nebo celou řadu parádních tipů pro Ježíška. Vybrat si můžete mezi dresy všech velikostí, šálami, tričky či mikinami a spoustou dalších fanpředmětů, které potěší každého správného fanouška.

Nezapomeňte, že s permanentkou můžete na nákup využít slevu ve výši 10 %. Při nákupu v hodnotě nad 1 000 Kč jsme si pro vás navíc připravili dopravu Českou poštou ZDARMA!

Užijte si s námi i v této složité době pravé tygří Vánoce!

PŘEJÍT DO E-SHOPU!

banner dresy

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner