Aktuální zprávy

Doručovací metody e-shopu rozšířeny o Zásilkovnu

Liberec - V době, kdy je většina maloobchodních prodejen z důvodu protipandemických opatření zavřena, se snažíme našim fanouškům co nejvíce usnadnit možnost nákupu na našem tygřím e-shopu. Proto jsme si pro naše příznivce připravili novinku v podobě doručení Zásilkovnou!

Online prodej pomocí e-shopu se pomalu stává dominantním oproti nákupu v kamenné prodejně tygřího fanshopu. To je nyní ještě umocněno faktem, že je fanshop, stejně jako naprostá většina maloobchodních prodejen v České republice, z důvodu vládních opatření uzavřen.

Proto jsme se rozhodli pro naše fanoušky rozšířit možnosti dopravy, které lze na e-shopu využít. Dosud mohli tygří příznivci zvolit kromě osobního vyzvednutí například dopravu pomocí přepravní společnosti DPD či Českou poštu, ať už jako balík na poštu či balík do ruky.

Možnosti dopravy se nyní rozrůstají o Zásilkovnu, zboží z tygřího e-shopu si tak můžete objednat na jednu z jejích stovek poboček po celé České republice. Vybrat si můžete platbu dobírkou přímo na vybrané pobočce Zásilkovny nebo platbu kartou.

A to není vše. Pokud z tygřího e-shopu objednáte za alespoň 1 000 Kč, bude pro vás doprava pomocí Zásilkovny zcela ZDARMA! Nezapomeňte navíc, že majitelé permanentních vstupenek mohou využít slevu 10 % na veškeré nezlevněné zboží.

Užijte si s námi i v této složité době pravé tygří Vánoce!

PŘEJÍT DO E-SHOPU!

banner dresy

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner