Aktuální zprávy

Mějte po ruce aktualizovaný rozpis zápasů!

Liberec - Každý extraligový ročník doznává ve svém průběhu pravidelných změn. Vzhledem nárustu počtu televizních zápasů se také mnohem častěji mění časy utkání, nezřídka pak je přesunut i termín duelu. Nenechte si žádnou změnu uniknout a propojte si rozpis se svým kalendářem v mobilu či počítači!

Příklady podobných změn není nutné hledat příliš dlouho. Výjimkou nejsou sobotní či čtvrteční hrací dny oproti tradičnímu pátku, kterých díky vysílateli O2TV výrazně přibylo. O tyto změny se však při propojení rozpisu s vaším kalendářem nemusíte starat, propíší se vám automaticky.

Synchronizace s vaším kalendářem je zcela snadná. Využít k ní můžete webovou aplikaci Stanza, v níž naleznete rozpis utkání Bílých Tygrů ZDE. Na zmíněné stránce stačí pouze kliknout na světle modré pole Přidat do kalendáře. Stejnou volbu můžete provést také přímo v rozpisu zápasů na webu, kde stačí u budoucích duelů kliknout na pole Přidat.

Následně si můžete vybrat, zda chcete do svého kalendáře přidat venkovní utkání, domácí zápasy, případně všechny duely Bílých Tygrů. Rozpis si můžete přidat do svého mobilního kalendáře, synchronizovat ho se svým Apple či Google účtem, spárovat ho s aplikací Outlook či s jakýmkoliv jiným typem digitálního kalendáře.

Po zvolení typu kalendáře dojde k propojení. Nejen, že se vám v kalendáři budou objevovat již známá utkání Bílých Tygrů, v případě změn termínu dojde k automatické aktualizaci a v případné nadstavbové části extraligy se vám do zařízení ihned propíší také nově založené zápasy.

Nenechte si ujít žádné z utkání Bílých Tygrů a mějte vždy informace o aktuálních termínech!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
×
Odehrané v 12:30 | U20
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav