Mládežnický hokej

Michael Drábek: První prohra? Někdy už přijít musela

Liberec - Tygří osmnáctka vstoupila do skupiny o umístění v play-off skvěle. Proti Slavii sice ukořistila jen jeden bod, i ten ale Liberečtí brali, což potvrdil slovenský střelec Michael Drábek. "Byli bychom radši za tři body, ale třináct bodů za pět zápasů je super", přikyvuje.

Ve všech zápasech jste zatím bodovali. Dnes jste sice prohráli po prodloužení, ale celkově asi musí panovat spokojenost...
Spokojeni jsme určitě. Dnes jsme udělali dost chyb, nevytvořili jsme si tolik dobrých šancí a myslím si, že Slavia byla zkrátka lepší.

Takže bod z dnešního zápasu je brán pozitivně.
Ano, je to super, i když bychom byli radši za tři body. Myslím si, že třináct bodů za pět zápasů je výborný výsledek. Jsme spokojeni

Čím vás podle tebe Slavia porazila?
Tak určitě líp bruslili a dávali si lepší přihrávky. A také se lépe koncentrovali v šancích, protože my jsme měli spoustu vyložených šancí a nedokázali jsme je proměnit. Soupeř měl méně tutovek, ale dal z nich góly. To si myslím, že rozhodlo.

Jakub Nikolič

Jaký zápas se vám nejvíce povedl?
Myslím si, že to byl včerejší zápas s Kladnem. Hráli jsme velmi dobře, i když to bylo takové těsné. Nakonec jsme to ale urvali.

V prodloužení to vypadalo, že Slavia měla bruslařsky navrch. Nedocházely vám síly?
Ano, docházely. Čtyři zápasy jsme jasně vyhráli, a ta prohra už musela přijít. Stalo se to dnes.

Příští zápas budete hrát v Brně. S čím půjdete do boje?
V každém případě půjdeme s odhodláním získat tři body a uděláme pro to všechno!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner