Aktuální zprávy

Nenechte si ujít fanshopové produkty z kolekce Champions Hockey League!

Liberec - Champions Hockey League startuje již koncem srpna! Vstupte spolu s Bílými Tygry do prestižní celoevropské soutěže stylově. Ve fanshopu naleznete novou kolekci Champions Hockey League 2019!

Před startem nového ročníku CHL si pro své fanoušky Bílí Tygři připravili speciální merch. Zajistit si tak můžete například šálu či hrnek s logy všech účastníků skupiny C, tedy kromě Tygrů také Belfastu, Luley či Augsburgu, nebo stylové triko a snapback, případně šňůrku na krk s logem Champions Hockey League.

Se startem soutěže pak k těmto produktům pak přibude také replika dresu, v němž náš tým nastoupí k bojům s nejúspěšnějšími evropskými celky, a to v bílém i tmavě modrém provedení. Specialitu pak máme také pro fotbalisty - k dostání bude rovněž fotbalový dres, který přesně kopíruje design hokejového trikotu CHL. To vše již brzy!

Podívejte se na náš e-shop, kde si určitě vyberete. Sezona pomalu startuje, tak se na ni pořádně nachystejte! Majitelé permanentních a klubových karet mohou navíc v kamenném fanshopu i na e-shopu využít 10% slevu. A to už se vyplatí!

Champoions Hockey League začne již co nevidět. Nenechte si její start ujít a vybavte se na něj jako správný Bílý Tygr!

Přejít do e-shopu!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner