Mládežnický hokej

Osmáci ani deváťáci na VTM proti Karlovým Varům nepochodili

Turnov - Kategorie U14 a U15 se na turnaji VTM utkaly s Karlovarským krajem. Obě klání na turnovském zimním stadionu dopadla lépe pro Západočechy, přestože devítka nepředvedla vůbec špatný výkon.

8. třída: Liberecký kraj - Karlovarský kraj 0:3 (0:0, 0:3, 0:0)

Branky a nahrávky: 27. Vimr (Šilhan), 36. Váňa (Šilhan, Vimr), 37. Holejšovský (Teterja, Simet).

Sestava Libereckého kraje: Tomeš (37. Macourek) - Ficenec, Ciolek, Vápeník, Macháček - Jakub Jína, Zenker, Rozsíval, Jan Jína, Kadlec, Ulman, Plosová, Bartovič, Moussa, Tomka.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Fialy: "Dneska jsme měli raději zůstat ve škole. Byli jsme všude o krok později a spíše jsme k tomu přistoupili jako k turnaji v bagu, než k zápasu krajských výběrů. Ve třetí části jsme měli slušný nástup, vytvořili jsme si několik dobrých příležitostí, na zvrat utkání to ale nestačilo."

9. třída: Liberecký kraj - Karlovarský kraj 3:4 (1:2, 2:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 16. J. Pérez (Janata, Hois), 25. Janata, 34. Hois (J. Pérez) - 9. Slavík (Pastor), 15. Zich (Havlík), 30. Váňa (Zich), 34. Sobotka (Beran).

Sestava Libereckého kraje: Petříček (36. Leško) - Jakubec, Ehrenberger, Varády, Diego Pérez, Průšek - Riedel, Janata, Schpilka, Jaromír Pérez, Fiala, Hois, Zverka, Vološín, Jansa.

Hodnocení trenéra Vojtěcha Fialy: "Zápas se nesl úplně v jiném tempu, než předchozí souboj osmáků. Herní převahu jsme bohužel nepřetavili v góly a Karlovy Vary potrestaly každé naše zaváhání. Přes slušný a bojovný výkon musíme dnes pogratulovat soupeři."

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Bílí Tygři Liberec
×
Dnes v 12:30 | U16
Bílí Tygři Liberec
HC Minor Přerov