Mládežnický hokej

Petr Gajda se stal prvním střelcem ročníku 2003 v Chance lize!

Liberec - Farma má pro Bílé Tygry cenu zlata. Také letošní sezónu si v Benátkách nad Jizerou hned osm mladých šelem prožilo premiéru. Petr Gajda se navíc střelecky prosadil hned při svém druhém startu a stal se prvním hráčem narozeným v roce 2003, který v Chance lize zaznamenal branku!

Soupiska Benátek nad Jizerou si aktuálně drží neuvěřitelný průměr dvaceti let. Většinu kádru tvoří hráči, kteří věkově stále spadají do juniorské, neřkuli dorostenecké kategorie. Atmosféru druhé nejvyšší české hokejové soutěže si kromě Petra Gajdy letos poprvé zažili i další hráči z libereckých mládežnických výběrů: Martin Böhm, Jakub Šedivý, Jan Křepelka, Michael Drábek, Adam Měchura, Filip Jansa a Bennet Rossmy.

Právě Gajdův vstup do Chance ligy byl nicméně rekordní. Talentovaný útočník se totiž zapsal do listiny střelců hned při svém druhém startu a pomohl Benátkám zvládnout přestřelku v Sokolově. Tento počin mu zajistil titul prvního hráče narozeného v roce 2003, kterému se v soutěži podařilo vstřelit gól! Teprve šestnáctiletý útočník tedy dovršil celkem unikátní střelecký trojlístek. Branku totiž během jedné sezóny oslavil v ELIOD Extralize dorostu, juniorském Turnaji O Pohár DHL i Chance lize. Gratulujeme!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
×
Odehrané v 12:30 | U20
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav