Šesťáci sehráli dvojzápas s Berlínem. Soupeři nedali sebemenší šanci!

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Šestá třída na ploše liberecké Home Credit Areny absolvovala dvojutkání se zahraničním soupeřem. Byl jím stejně starý výběr Eisbärenu Berlín, proti němuž si naši mladíci s chutí zastříleli a v obou střetnutích s lehkostí nastřádali dvojciferný počet zásahů. Skvělá práce!

1. zápas: Liberec - Berlín 15:3 (4:0, 3:2, 8:1)

Branky a nahrávky: 1. Bělohorský, 15. Beránek (Švec), 15. Zeman (Mindl), 20. Svoboda (Baksaláry), 25. Werner (Bernat), 30. Svoboda, 36. Kříž (Svoboda), 43. Šťástková (Werner), 45. Baksaláry (Svoboda), 45. Bělohorský (Kříž), 48. Francán (Zeman, Bernat), 52. Kříž (Svoboda), 53. Svoboda (Bělohorský), 55. Svoboda (Kříž, Baksaláry), 56. Svoboda (Werner) - 28. Hermann, 31. Hermann (Igajev), 49. Maurer.

Sestava Liberce: Hrášek (30. Maxin) - Choma, Horák, Zeman, Mindl, Werner, Kříž, Šťástková, Švec, Bernat, Beránek, Svoboda, Moussa, Skřebský, Baksaláry, Bělohorský, Francán.

2. zápas: Liberec - Berlín 12:3 (7:0, 3:1, 2:2)

Branky a nahrávky: 1. Kříž (Svoboda), 2. Beránek, 4. Svoboda (Kříž), 13. Werner, 14. Mráček (Zeman), 19. Svoboda, 26. Barták, 28. Bělohorský, 40. Zeman, 42. Bělohorský (Baksaláry), 54. Mráček (Kouďa, Barták) - 32. Pagel (Winkler), 48. Menzel (Putkrauer), 59. Wemenek.

Sestava Liberce: Charvát - Choma, Mráček, Zeman, Mindl, Werner, Kříž, Šťásková, Švec, Beránek, Svoboda, Moussa, Vele, Barták, Baksaláry, Bělohorský, Kouďa.

Slavná trojice aneb selská jízda