Sledováním Bílých Tygrů na Hokejka TV přispějete do klubové pokladny!

Date of publication Author Klub

Liberec - Sezona 2020/2021 bohužel probíhá s omezeným počtem diváků v hledišti našeho stadionu. Pro náš klub tato omezení představují citelné ztráty ze vstupného, které tvoří významnou část příjmů.

Vítáme proto společnou iniciativu marketingového partnera BPA a generálního partnera TELH společnosti Tipsport generovat dodatečné příjmy prostřednictvím sledování přenosů na Hokejka TV.

Při zakoupení předplatného pro sledování streamů na Hokejka TV a potvrzení Vaší sounáležitosti s klubem bude totiž veškerý výtěžek po odečtení povinných poplatků a DPH směřovat na účet klubů! Koupě předplatného se tedy v podstatě změní na koupi vstupenky. Děkujeme předem všem, kteří se nás takto rozhodnou podpořit.

Jak to funguje?

1. Přihlásíte se/registrujete na www.HokejkaTV.cz
2. V sekci „Placený obsah“ si vyberete členství dle preferencí (denní nebo týdenní).
3. Při platbě si vyberete klub, kterému chcete v současné době pomoci.
4. Po úhradě členství budou prostředky (po odečtení DPH a povinných poplatků) poslány klubům.
5. Můžete sledovat všechna utkání Tipsport extraligy, které se v daném termínu hrají, vyjma exkluzivně vysílaných utkání O2TV Sport.

Ceny předplatného

jednodenní – 99 korun (je platné jeden den, a to od času zakoupení do 24:00 hodin téhož dne).
týdenní – 249 korun (platí 7 dní od času zakoupení).

Důležité upozornění: Hokejka TV není oprávněna vysílat utkání, které si do svého programu exkluzivně vybírá O2 TV Sport. Věnujte prosím tedy pozornost utkání nasazených do TV přenosů.

Slavná trojice aneb selská jízda