Třeťáci za sebou mají další náročný víkend, zahráli si i se staršími soupeři

Date of publication Author Ondřej Belák

Liberec - Tygří třeťáci přes víkend nezaháleli a oba dny strávili na ledě. V sobotu je čekal zápas s o rok starším libereckým výběrem a Frýdlantem, o den později se rozdělili na dva týmy, které vyzvaly stejně starý Frýdlant a zahrály si i mezi sebou.

Trenér Adam Jandejsek hodnotí víkendový program:

"V sobotu se kluci utkali s libereckou čtvrtou třídou a se čtvrťáky z Frýdlantu. Byl to velice koukatelný hokej a dokázali jsme se vyrovnat starším borcům.

V neděli už jsme nastoupili proti stejně starým soupeřům. Rozdělili jsme se na bílý a modrý tým. Oba celky se utkaly s Frýdlantem a navzájem mezi sebou. K vidění byla spousta krásných gólů do frýdlantské branky. Mezi bílými a modrými to bylo naprosto vyrovnané a bojovné utkání, hráči si mezi sebou nedali nic zadarmo. Rozhodně je za celý víkend musím pochválit!"

Slavná trojice aneb selská jízda