Aktuální zprávy

Unikátní přání k narozeninám? Jedině od Bílých Tygrů!

Liberec - Hokejová sezona je sice ještě daleko, ale správný Tygr zůstává fanouškem 365 dní v roce. Chcete takovému fandovi udělat radost originálním narozeninovým dárkem? Překvapte ho přáním od jeho oblíbeného hráče!

Již několik sezón mohou fanoušci Bílých Tygrů oslavit své narozeniny také na hokeji, kdy jim vybraný hráč poblahopřeje prostřednictvím videa na kostce. V přímém přenosu pak oslavenec obdrží tygří dárky od klubového maskota. Mimo hokejovou sezonu se však mohou liberečtí příznivci těšit rovněž těšit na speciální novinku, kterou je narozeninové přání online. Potěšte své blízké!

A o co, že se přesně jedná? Vámi vybraný hráč vám natočí autentické videopřání z mobilního telefonu, sami si pak už můžete vybrat, jestli vám bude video pouze zaslané či ho zveřejníme také na klubovém facebooku.

Podmínky

Cena narozeninového přání online je 500 Kč. Platbu proveďte bankovním převodem na účet Bílých Tygrů. Při objednání je nutné vybrat dva hráče při nedostupnosti prvního z nich. Objednávku proveďte alespoň deset dní dopředu.

Kontaktní osoba

Katarína Holáňová
email: holanova@hcbilitygri.cz
telefon: 731 547 898

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner