Aktuální zprávy

VIDEO: Tygří Letní Challenge zdolala i Česká biatlonová reprezentace

Liberec – Loňského ročníku Tygří Letní Challenge se mimo jiné zúčastnil i český biatlonista Michal Krčmář, jenž přijal výzvu i letos. Tentokrát ovšem nebyl sám, na Ještěd totiž vyběhli i jeho kolegové z biatlonové reprezentace!

Hokejisté Bílých Tygrů se momentálně pilně připravují na nadcházející sezónu a stejně tak činí i čeští biatlonisté, kteří část letního drilu absolvují právě na severu Čech. Středeční trénink si tak mužští a juniorští reprezentanti zpestřili dopoledním výběhem na Ještěd. Odpoledne se na libereckou dominantu mimochodem vydali znovu, tentokrát ale na kolečkových bruslích.

Jako jediný svůj čas obhajoval Michal Krčmář, který loni strmý kopec vyběhl za 9 minut a 52 vteřin. Tentokrát se však pod deset minut nevtěsnal a doběhl s časem 10:25. „Čas nic moc. Sice je to záhul, ale aspoň dobrý trénink,“ oddechoval v cíli.

Nejlepším výsledkem se mohl naopak pyšnit Jakub Štvrtecký, jenž kopec zdolal za 9 minut a 28 sekund. Pomyslnou odměnu za absolvování Tygří Letní Challenge obdrží biatlonisté v pátek, kdy si budou moct zabruslit na ledě Home Credit Areny!

Reportáž s ohlasy z výběhu České biatlonové reprezentace můžete zhlédnout v následujícím videu!

FOTO: Ondřej Rybář, biatlon.cz

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Bílí Tygři Liberec
×
Odehrané v 12:30 | U20
Bílí Tygři Liberec
BK Mladá Boleslav