Aktuální zprávy

Virtuální studio play-off 2021 startuje už dnes v 19 hodin!

Liberec - Ve středu v 19 hodin se můžete těšit na premiérový díl Virtuálního studia play-off 2021. V preview si představíme soupeře, rozebereme jeho hru díky elektronické tužce videokouče Aleše Vladyky a jako hosté do něj zavítají Patrik Augusta, Petr Jelínek a další. Máte se na co těšit!

Virtuální studio play-off 2021, jehož hlavním partnerem je společnost CarTec Liberec, je naprostou novinkou této sezony. Nabídneme vám díky němu přístup do zákulisí vyřazovacích bojů. Užijte si unikátní pohled do kabiny A-týmu z pohodlí vašeho domova!

Přístup k virtuálnímu studiu je součástí všech play-off balíčků, které si můžete zakoupit na stránkách Ticketportal.cz. Pokud jste si balíček zakoupili, byly vám v úterý zaslány přihlašovací údaje a instrukce, jak se připojit. Pokud vám údaje nepřišly, kontaktujte nás prosím na adrese redakce@hcbilitygri.cz a pomůžeme vám potíže vyřešit.

Samostatný přístup ve formě online balíčku vám zajistí možnost sledovat všechna studia v průběhu celého play-off a v nabídce je za 300 Kč. Zakoupit jej je možné nejpozději do 15 hodin v den vysílání, poté je již možné si zakoupit přístup pouze k jednotlivému vysílání.

Podívejte se sami, jak bude naše virtuální studio vypadat!

Na co se můžete těšit?

  • Videopreview! Před každou sérií vám v našem virtuálním studiu představíme soupeře, jeho silné a slabé stránky a nabídneme ohlasy tygřího A-týmu.
  • Studio po sprše! Půlhodinový živý pořad s pohledem do tygří kabiny, analýzou utkání a ohlasy speciálních hostů vysílaný po každém domácím utkání.
  • Zákulisí tripu! Pořad vysílaný po každém venkovním dvojzápase, v němž získáte možnost nahlédnout pod pokličku venkovního play-off tripu.
  • Ohlédnutí za sérií! Rekapitulace nejlepších momentů po skončení každé série doplněné o komentáře expertů a aktérů.
  • Domácí trenér! Pošlete hráčům hodnocení předchozího utkání nebo je povzbuďte do dalších zápasů a buďte tak ve spojení s kabinou! Nejlepší vzkazy po každém zápase zveřejníme na tygřích komunikačních sítích.
  • Soutěžte! Soutěžte o zajímavé ceny. V průběhu všech studií se můžete živě těšit na soutěže o zajímavé ceny!

První živý přenos z virtuálního studia bude odvysílán 17. 3. v 19:00.

BALÍČKY #PLAYOFFDOMA KUPUJTE ZDE!

Přístup bude majitelům spolu s veškerými instrukcemi zaslán na emailovou adresu, kterou uvedli při nákupu, před startem vysílání.

banner vstupenka play-off

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner