Aktuální zprávy

Zajistěte si nejlepší permanentky! Veškerá neobsazená místa jsou od 1. července v prodeji!

Liberec - Prodej permanentek na novou sezonu je v plném proudu! Až do 30. června mohli fanoušci využít předkupní právo na své místo z loňské sezony. Od 1. července jsou však již v prodeji veškerá dosud nevyzvednutá sedadla. Pokud jste tedy v minulém ročníku neměli permanentku, je nyní nejlepší čas pro její nákup!

Důraz na prodej online

Permanentní vstupenky se jsou v prodeji do všech kategorií. Cena permanentní vstupenky pro loňské permanentkáře se pohybuje od 2 800 Kč (fanklub) až po 5 700 Kč (1. kategorie). Fanoušci tak ušetří 2 000 Kč i více v porovnání s nákupem jednotného vstupného!

Se slevou jsou v prodeji permanentky pro seniory a studenty. Připraveny jsou znovu též permanentky pro děti za cenu 1000 Kč. Do Česká spořitelna Klubu bude permanentní vstupenka stát 12 500 Kč.

Vzhledem ke koronavirové pandemii je letos kladen větší důraz na prodej permanentek online.

Tlačítko PERMICE

ceník nové permanentky 2020/21

Stejně jako v minulém ročníku si budou fanoušci moci vybrat vizuál své karty. Na výběr bude celkem z pěti podob, přičemž každá bude svázána s konkrétním hráčem. Počet jednotlivých kusů je omezen, pokud tedy chcete mít na permanentce svého favorita, pospěšte si!

Důležité novinky

Bílí Tygři si ve spolupráci s ticketingovým providerem Ticketportal přichystali pro permanentkáře také několik novinek. Cílem klubu je, aby bylo co nejvíce sedadel na jednotlivých zápasech obsazeno. Pokud majitel permanentky nebude moci dorazit na některý ze zápasů, může uvolnit své místo zpět do prodeje. V případě, že bude jeho sedadlo následně prodáno, získá věrnostní body, které může vyměnit za tygří dárky!

To zároveň souvisí s dalším krokem. Pokud fanoušek v průběhu nadcházející sezony neobsadí své sedadlo alespoň dvacetkrát z 26 domácích zápasů základní části, ztrácí pro příští ročník předkupní právo na své místo a možnost čerpat zvýhodněnou cenu. V případě, že je místo uvolněno do prodeje, počítá se permanentkáři do statistiky jako obsazené a započítává se tak mezi nutných 20 návštěv stejně, jako by osobně dorazil.

Výhody k permanentkám

Pro své fanoušky jsme si letos připravili řadu bonusů. Jedním z nich je tradiční věcný dar s novým tygřím vizuálem. Stejně jako vloni pak ke každé permanentce přináleží také sleva 30 % na zboží adidas v prodejně Lion Sport. Výrazným bonusem je opět předkupní právo na zápasy play-off i na novou sezónu. Mimo to bude pro fanoušky jako motivace k využívání svých míst připraven věrnostní program s odměnami za počet návštěv na zápasech. Již zmíněnou výhodou je pak možnost uvolnit místo do prodeje a získat řadu tygřích odměn.

Mezi odměny nadále patří možnost vyrazit na domácí zápasy MHD zdarma či sleva 10 % v tygřím fanshopu. V průběhu sezony se pak mohou těšit na speciální limitovaný produkt tygřího fanshopu, který si budou moci zakoupit pouze majitelé permanentek.

Nenechte si utéct své místo v Home Credit Areně. Budťe součástí týmu!

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner