Aktuální zprávy

Záleží nám na vašem názoru! Zapojte se do fanouškovského dotazníku Bílých Tygrů

Liberec - Současné období je těžké nejen pro klub, ale také pro hokejové fanoušky. Nejen, že nemohou dorazit osobně na hokejová utkání, ale nemohou nejvyšší české sportovní soutěže sledovat ani na televizních obrazovkách.

Celá řada fanoušků se nenechala odradit zrušením jarního play-off a zakoupila si permanentní vstupenku na nový ročník, čímž výrazně podpořili svůj klub. Bohužel jsme jim zatím na oplátku mohli nabídnout pouze dva domácí zápasy, na které mohli dorazit.

V tuto chvíli stále není jasné, jaký scénář postihne další průběh extraligy. Soutěž je v tuto chvíli pozastavena a cílem všech klubů nejvyšší české hokejové soutěže bude odehrát všech 52 kol základní části, a to pokud možno s fanoušky. Při pohledu na epidemiologickou situaci je však pravděpodobné, že se zbytek sezony neobejde bez omezení.

Jako klub si ceníme názoru našich fanoušků, a proto bychom vás rádi vyzvali k vyplnění fanouškovského dotazníku. Ten se dotýká vztahu našich příznivců k omezením v Home Credit Areně v probíhajícím ročníku, zajímá nás ovšem také váš názor na možnosti kompenzace pro majitele permanentek a další informace.

Zároveň jsme si pro naše fanoušky jako poděkování za váš čas na vyplnění dotazníku připravili také soutěž. Všichni, kdo se dotazníkového šetření zúčastní, budou zařazeni do slosování o dres podepsaný kompletním A-týmem Bílých Tygrů.

Na vašem názoru nám záleží! Děkujeme všem, kteří dotazník vyplní.

PŘEJÍT NA DOTAZNÍK

Související

Naši partneři

Generální partner
Generální partner