Bílí Tygři Liberec

Jiří
Kudrna

Jiří
Kudrna

Funkce
Asistent trenéra

Informace o trenérovi

Svou hokejovou kariéru začínal v rodném Písku, kde se přes mládežnické kategorie dostal až do A-týmu, ve kterém debutoval v sezoně 1994-95. Po šesti sezonách na jihu Čech se před sezonou 2000-01 přestěhoval do Podještědí, aby pomohl stále ambicióznějším Bílým Tygrům Liberec k postupu do extraligy. To se v úvodní sezoně ještě nepovedlo, ale na jaře 2002 už mladý forvard s Tygry slavil postup mezi elitu. První a zároveň jedinou extraligovou sezonu tak odehrál v Liberci hned v následujícím ročníku, když ve 48 utkáních posbíral 17 bodů.
Jeho další kariérní kroky směřovaly do Ústí nad Labem, kde strávil čtyři roky. Dvakrát přitom s týmem slavil vítězství ve druhé nejvyšší soutěži, v jeho poslední sezoně ve Slovanu navíc podruhé zažil postup do extraligy. Kudrna dále prožil jednoleté angažmá v Mostě, dva roky odehrál v Benátkách nad Jizerou, než se na závěr hráčské kariéry vrátil do rodného Písku.
Už v ročníku 2012-13 působil v Písku jako hrající asistent trenéra, pak se už ale natrvalo přesunul do Liberce, kde začínal trénovat u těch nejmenších. Před sezonou 2017-18 kývl na nabídku Benátek nad Jizerou, kde byl dva roky jako hlavní kouč prvoligové farmy Bílých Tygrů. V květnu 2019 se v hierarchii organizace posunul na post asistenta trenéra A-týmu Bílých Tygrů.