Jednorázové vstupenky

Jednorázové vstupenky na sezonu 2021/22

V aktuálním ročníku si můžete zajistit vstupenky vždy na tři domácí utkání dopředu.

Dynamický ceník

Stejně jako v uplynulých sezonách budou Bílí Tygři uplatňovat tzv. dynamický ticketing. To znamená, že se cena na jednotlivá utkání může měnit v návaznosti na atraktivitu soupeře, hrací den či všeobecně na diváckém zájmu o daný zápas. Cena každého zápasu však začne vždy na základní ceníkové hladině a zvýšit se může maximálně o 100 Kč.

ceník jednoráz 21/22

Online v síti Ticketportal

Hlavním prodejním kanálem bude v tomto ročníku prodej online v síti

Ticketportal. Osobně můžete získat vstupenky v prodejních místech sítě Ticketportal.

Aktuální opatření

Současná opatření umožňují od září do Home Credit Areny vpustit 5 250 fanoušků, kteří se prokáží negativním PCR či antigenním testem nebo očkováním či proděláním onemocnění COVID-19. Kapacitu pak lze navýšit o očkované či osoby, které onemocnění COVID-19 prodělaly. Využít tak lze již za splnění těchto podmínek 100 % kapacity Home Credit Areny.

Kvůli potřebné evidenci bude při nákupu vstupenky nutné uvést, kterou variantu prokázání hodláte při vstupu do arény využít. Díky tomuto opatření je klub schopen dodržet vládní opatření a vyhnout se tak hrozícím vysokým pokutám. Děkujeme fanouškům za pochopení. Všechny podmínky pro vstup na utkání najdete ZDE.

Prodej vstupenek na Rotundě

Rotunda v areálu Home Credit Areny zůstává mimo dny utkání zavřena, v den utkání pak bude otevřena vždy dvě hodiny před začátkem zápasu.

V případě dotazů se obracejte na servisní email: vstupenky@homecreditarena.cz.

Nejnovější video

SESTŘIH | Poprvé v sezoně Tygři přetlačili Kometu