Vojtěch

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

Vojtěch Jiruš je rodákem z Ústí nad Labem, nicméně už od svých čtrnácti let svou hokejovou kariéru rozvíjí v liberecké organizaci. V ní prošel všemi kategoriemi, včetně několika startů za české mládežnické reprezentace . V sezoně 2019/20 dokonce nakoukl mezi dospělé na liberecké farmě.

Od toho momentu se v Chance lize uchytil a odehrál v ní za Benátky majoritní část svých zápasů. V aktuální sezoně 2021/2022 ovšem přišel povolávací rozkaz z A-týmu Bílých Tygrů a Jiruš tak v pouhých 19 letech nabírá zkušenosti v české extralize.