Bílí Tygři Liberec

Adam
Klapka

kup si
dres teď
Česká republika

Adam
Klapka

Pozice
útočník
Narozen
14. 9. 2000 (21 let)
Výška
201 cm
Váha
108 kg
Hůl
pravá

Profil hráče

Adam Klapka do velkého hokeje vkročil na Slavii, za kterou nastupoval až do let 2017/2018. Sezonu nato se totiž přesunul do liberecké organizace, v níž začal v kategorii U19. Ještě v tom roce si ovšem připsal 22 startů v Benátkách nad Jizerou.

V podobném rázu pokračoval ještě další ročník, pak ale přišla krátká pasáž v zámoří. Konkrétně v týmu Tri-City Storm, s nímž Klapka spojil něco málo přes rok své dosavadní kariéry. Nyní se však vrací do známého prostředí. V sezoně 2021/2022 by totiž měl střídavě nastupovat za A-tým Bílých Tygrů a farmu v Benátkách.

Kontrakt mladého, ale obrovitého útočníka (201 cm a 108 kg), platí až do konce ročníku 2021/2022.

Související fotogalerie

Související články

Tygří halloweenské video oceněno jako třetí v anketě Ledová klapka!

Liberec - Není tajemstvím, že Bílí Tygři kladou ve své komunikaci důraz na videotvorbu. A za uplynulou sezonu se mohou těšit z dalšího ocenění. Halloweenské propagační video bylo oceněno jako třetí nejlepší v anketě Ledová klapka.

Ohodnoťte top videa uplynulé sezony! Zapojte se do hlasování fanoušků v Ledové klapce

Liberec - Tygří halloweenské video bojuje v TOP 5 o triumf v extraligové anketě Ledová klapka, která hledá nejlepší klubová videa v rámci celé soutěže. Zapojte se do hlasování i vy!

Tygři mají zástupce mezi TOP 5 v anketě Ledová klapka

Liberec - Stejně jako v uplynulých letech kladli Bílí Tygři v sezoně 2021/22 důraz na videoobsah. A propagační video před halloweenským utkáním se vypracovalo mezi pětici nejlepších v anketě Ledová klapka!

Související videa

Oscar Flynn: Chtěl jsem novou výzvu, Tygři jsou top organizace

Zase od začátku...

Adam Klapka vs. Aaron Irving