Daniel

Trestné minuty TM

Související fotogalerie

Sobotní zápas U20 v Hradci Králové se z důvodu marodky odkládá

Liberec - Junioři Bílých Tygrů v sobotu do Hradce Králové k zápasu 26. extraligového kola nepocestují. Z důvodu mimořádně rozsáhlé marodky v týmu Mountfieldu se oba týmy dohodly na odložení utkání. O náhradním termínu se aktuálně jedná. Naši U20 tedy tento týden čeká pouze jeden duel na ledě pardubického Dynama v pátek od 18:00.

Snažil jsem se, aby na bráchu šlo co nejméně střel, usmívá se po obratu Adam Král

Liberec - Tři body proti Spartě? Z pohledu liberecké juniorky by se to dalo hodnotit jako královská výhra. Nejen, že Bílí Tygři po třech prohrách díky skvělému obratu znovu slavili, ale zároveň se na ledě poprvé v jednom týmu setkali bratři Králové. Šestnáctiletý Adam při svém třetím startu v U20 podal v obraně velmi dobrý výkon, devatenáctiletý Daniel ho byl připravený podržet z branky.

Tygři mění s Hradcem! Přichází Nedomlel, opačným směrem míří Rosandič

Liberec – Bílí Tygři se dohodli na výměně obránců s klubem Mountfield HK. Liberecký dres tak bude nově oblékat urostlý bek Richard Nedomlel, který bude pod Ještědem působit do konce této sezóny. S týmem se naopak loučí Mislav Rosandič, jenž se po letech vrátí do Hradce Králové.