Daniel

Průměr
Trestné minuty TM

Související fotogalerie

Nová role potvrzena. Petr Jelínek se od nové sezony chopí tygří rolby!

Liberec - Když před necelým týdnem skončila Tygrům sezona 2022/23, Petr Jelínek hned po utkání v Hradci Králové avizoval, že pro něj šlo o poslední utkání v tygřím dresu. S organizací se ovšem neloučí, od nové sezony se stane hlavním rolbařem Bílých Tygrů.

Kváča se loučí s Tygry. Chci se posunout dál, Liberci patří velký dík, říká

Liberec – Neúspěšné čtvrtfinále s Hradcem Králové uzavřelo hned několik kapitol. Jedna z nich se týká i libereckého brankoviště, které v následujícím ročníku už nebude hájit Petr Kváča. V tygřím dresu naskočil do 162 zápasů a v sezóně 2020/21 dotáhl tým až do extraligového finále, načež získal i ocenění pro nejlepšího brankáře soutěže. „Zatím si nechám pro sebe, co bude dál. V Liberci ale končím,“ svěřil se pětadvacetiletý gólman.

Jan Lucák hodnotí sezónu šestky: Jsme rádi za posun hráčů

Liberec - Tygří šestá třída uzavřela soutěžní část sezóny na druhém místě své ligy, jen o tři body za Hradcem Králové. Hlavní trenér Jan Lucák na sezóně viděl pozitivní i spíše negativní aspekty.