T.J.

Hůl
pravá

Profil hráče

Obránce T.J. Melancon se narodil v roce 1996 v kanadské provincii Ontario. Již v juniorských kategoriích se vyznačoval útočnými choutkami, které byly výrazně znát i na jeho statistikách. Jeho nejpovedenější sezóna byla ta jeho poslední v juniorské lize QMJHL, kdy si v 67 zápasech připsal 44 bodů. Se svým týmem Blainville-Boisbriand Armada navíc dokráčel do semifinále soutěže.

Následné dva ročníky strávil Melancon v soutěži ECHL, kde nastupoval za klub Norfolk Admirals. Na několik střetnutí ovšem nakoukl i do AHL, farmářské soutěže NHL. V sezóně 2019/20 přišel přestup do kanadského týmu Brampton Beast, v němž odehrál svůj poslední ročník v zámoří. Poté se totiž rozhodl pro stěhování na starý kontinent, kde se upsal slovenskému Zvolenu, kterému výrazně pomohl k zisku mistrovského titulu. Následné léto přestoupil do města pod Ještědem.