Petr

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

Petr Kolmann začal s hokejem v Liberci, kde postupně prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Vždy patřil mezi hlavní postavy juniorských týmů, průlom ale přišel v sezóně 2008/09, kdy začal pravidelně nastupovat v prvoligových Benátkách a dokonce si připsal i tři starty v extralize.

Další čtyři ročníky strávil důrazný obránce hlavně v Benátkách, kde patřil mezi hlavní opory mužstva. Sezónu 2015/16 strávil na hostování v prvoligových Českých Budějovicích, kde ve čtyřiceti zápasech posbíral 13 kanadských bodů a dobré výkony předváděl i v následujícím play-off.

Poté se však znovu stal členem organizace Bílých Tygrů, kde byl důležitou postavou i v dalších sezónách, přestože vždy začínal na farmě v Benátkách. Svými zkušenostmi pomohl k zisku několika stříbrných medailí a Prezidentských pohárů.