Bílí Tygři Liberec

David
Aubrecht

kup si
dres teď
Česká republika

David
Aubrecht

Pozice
obránce
Narozen
8. 6. 2000 (23 let)
Výška
184 cm
Váha
90 kg
Hůl
levá

Profil hráče

David Aubrecht prošel v liberecké akademii všemi mládežnickými kategoriemi. Už od mladšího dorostu patřil mezi hlavní stavební kameny obrany Bílých Tygrů. V sezóně 2017/18 byl dokonce povolán i do českého národního týmu do 18 let. V následujícím ročníku poprvé nakoukl do Chance ligy, když za Benátky nastoupil do 22 zápasů.

V dalších letech si už vybudoval stálou pozici v obraně liberecké farmy a v sezóně 2021/22 poprvé nakoukl do tygřího „A“ týmu, za který odehrál 28 utkání. Po ukončení spolupráce s Benátkami zůstal součástí liberecké organizace, přičemž hostoval v nižší soutěži za Litoměřice a Kolín.

Související fotogalerie

Související články

Klub uplatnil opci u tří hráčů

Liberec - Bílí Tygři uplatnili opci u útočníka Oscara Flynna a obránců Michala Ivana s Davidem Aubrechtem. Jejich smlouva tak byla prodloužena do 30. dubna 2025.

Skvělá práce tygřích juniorů na skokanském můstku! Ve štafetě RED BULL 400 skončili druzí

Liberec - Štafeta ve složení David Aubrecht, Daniel Ira, Adam Charvát a Petr Had vybojovala první medaile sezony 2019/2020! V závodě RED BULL 400, který se konal na libereckém skokanském můstku, skončila tygří parta druhá. Cílem přitom bylo co nejrychleji vyběhnout dopad a buben můstku.

Hrdinové v duelu plném hattricků: To jsme ještě nezažili, shodli se Jiruš a Aubrecht

Vsetín/Liberec - Hattrikoví hrdinové v bláznivém zápase. Duel juniorky Vsetína s Bílými Tygry nabídl jedenáct branek, hned tři střelci zkompletovali hattrick. Během střetnutí se prosadil domácí Daniel Klímek, ale také Vojtěch Jiruš a David Aubrecht. „Tři hattricky. To jsme určitě ještě nezažili,“ shodli se oba hlavní aktéři výhry Severočechů. „Já dal poslední v páté třídě,“ dodal s úsměvem Aubrecht.