David

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

David Aubrecht prošel v liberecké akademii všemi mládežnickými kategoriemi. Už od mladšího dorostu patřil mezi hlavní stavební kameny obrany Bílých Tygrů. V sezóně 2017/18 byl dokonce povolán i do českého národního týmu do 18 let. V následujícím ročníku poprvé nakoukl do Chance ligy, když za Benátky nastoupil do 22 zápasů.

V následujících letech si už vybudoval stálou pozici v obraně liberecké farmy, za kterou v průběhu dvou sezón odehrál 77 zápasů. V aktuálně probíhajícím ročníku dostal šanci i v “A” týmu Bílých Tygrů, za který sbírá první zkušenosti v české extralize.