Jan

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

S hokejem začínal Jan Ordoš v Ústí nad Labem, nicméně již během mladšího dorostu přestoupil do Liberce, kde se okamžitě zařadil mezi hlavní postavy týmu. V sezóně 2013/14 pomohl staršímu dorostu k mistrovskému titulu a ve stejný rok se i podíval s reprezentací U18 na světový šampionát.

Na ten byl následně nominován i národním týmem dvacítek, a to v během ročníku 2015/16, kdy si také odbyl své první starty za tygří áčko. Za to odehrál i pět utkání v play-off a má tak svůj podíl na zisku historicky prvního titulu Severočechů.

Poté se již Jan Ordoš stal pevným kamenem liberecké sestavy a byl jím až do roku 2020, kdy se rozhodl poprvé v kariéře zkusit štěstí v zahraničí. Po roční štaci ve švédském Oskarshamnu se ovšem rozhodl vrátit zpět pod Ještěd.