Bílí Tygři Liberec

Dominik
Hrníčko

kup si
dres teď
Česká republika

Dominik
Hrníčko

Pozice
útočník
Narozen
29. 10. 1995 (28 let)
Výška
182 cm
Váha
81 kg
Hůl
pravá

Profil hráče

Liberecký odchovanec prošel všemi mládežnickými kategoriemi, v nichž vždy patřil mezi nejvýraznější hráče svého týmu. Zkušenosti už ve svém mladém věku sbíral také na farmě v Benátkách nad Jizerou a postupně naskočil v sezoně 2014/15 také ke svým prvním startům v extraligovém A-týmu.

Před ročníkem 2015/16 byl spolu s Dominikem Lakatošem trenérem Pešánem přesunut do kabiny áčka a připravoval se tedy s prvním mužstvem, v sezoně však naskakoval opět pouze v Benátkách a juniorce. Uvidíme, zda v ročníku 2016/17 v nabitém kádru nasbírá další extraligové zkušenosti.

Přezdívka: Hrnec

Kdy a kde s hokejem začínal: v šesti letech v Liberci

Největší hokejový úspěch: start v extralize

Kdo nejvíce pomohl v kariéře: rodina, trenéři

Oblíbený klub NHL: New York Rangers

Oblíbená písnička: The Chainsmokers – Don't Let Me Down

Rodina/kariéra: rodina

Hotel/stan: hotel

Pivo/víno: pivo

Film/kniha: film

Největší zlozvyk: nemá

Oblíbený spoluhráč: Jan Víšek

Pán prstenů/Star Wars: ani jedno

Prsa/zadek: zadek

Související fotogalerie

Související články

Takový vánoční dárek, říká na svůj nečekaný návrat Hrníčko

Liberec – Na závěr předvánočního programu se Bílí Tygři představili doma proti brněnské Kometě. Už při představování soupisky čekalo na domácí fanoušky jedno překvapení. Pod Ještěd se totiž z Poruby na střídavý start vrátil liberecký odchovanec Dominik Hrníčko, který za svůj mateřský klub nastoupil po šesti letech! „Už jsem v něco takového ani nedoufal, moc si té šance vážím,“ svěřuje se.

Aktuality o zdravotním stavu Bulíře a Šíra. Tým posiluje Hrníčko

Liberec – Bílí Tygři přicházejí s aktuálními informacemi o zraněných hráčích. Ze sestavy dočasně vypadli kapitán Michal Bulíř a Jan Šír, kteří nedokončili zápas v Litvínově. Oba by však mohli být brzy zpět. Na střídavé starty poté tým posiluje Dominik Hrníčko.

VIDEO: Parádní trefa! Dominik Hrníčko nadchl svou šikovností

Liberec – Tygři mají šikovné hráče také na farmě v Benátkách nad Jizerou. Dominik Hrníčko se v duelu Benátek s Přerovem prezentoval parádní fintou, kterou navíc ve své kariéře neukázal poprvé – stejným způsobem se prosadil také v minulé sezoně v juniorce.