Jakub

+/-
Trestné minuty TM

Profil hráče

Talentovaný obránce Jakub Dvořák je libereckým odchovancem a už od mládežnických kategorií pravidelně nastupoval za starší ročníky. Jinak tomu nebylo ani v sezóně 2021/22, kdy hrál převážně za juniorku, byť byl věkem stále dorostenec. Během ročníku ho sice potkalo dlouhodobé zranění, i tak toho ale stihl hodně! Na mistrovství světa kategorie U18 to s našimi reprezentanty dotáhl na konečnou čtvrtou příčku. S Tygry to navíc v jarním play-off dostal až do finále, po němž si nakonec na krk pověsil stříbro. Kromě toho si na farmě v Benátkách připsal první starty mezi dospělými. V následující sezóně už šikovný bek zabojuje o místo v „A“ týmu!