Permanentky na sezonu 2021/22

V úterý 1. června odstartoval prodej permanentních vstupenek na sezonu 2021/22, který letos probíhá kompletně online. Pro ročník 2021/22 si tak budou fanoušci moci pojistit místo z pohodlí svého domova, kam majitelům jejich nové permanentky zašleme. Dopravu permanentních vstupenek hradí fanouškům klub.

Od 1. června je možné zakoupit jak permanentky na svá stávající sedadla (návod najdete ZDE), tak zcela nové permanentní vstupenky.
Tlačítko PERMICE

Předkupní právo do 31. července

Majitelé permanentek na předchozí sezonu mohou tradičně využít předkupní právo na svá sedadla. Lhůta, kdy budou moci permanentkáři využít své předkupní právo, pak bude letos prodloužena do 31. července. K využití předkupního práva budou tradičně sloužit Číslo permanentky a Ověřovací kód, které naleznete na zadní straně své permanentní vstupenky pro rok 2020/21.

Fyzický prodej od 28. do 31. července

Tradiční předprodejní místo na Rotundě v areálu Home Credit Areny bude otevřeno od středy 28. července netradičně až do soboty 31. července od 10 do 18 hodin s polední pauzou. Pokud jste tedy stále nevyužili své předkupní právo, které vyprší rovněž 31. července, pak máte ideální příležitost.

Otevírací doba Rotundy v posledním týdnu předprodeje

Středa 28. 7.: 10-12, 13-18
Čtvrtek 29. 7.: 10-12, 13-18
Pátek 30. 7.: 10-12, 13-18
Sobota 31. 7.: 10-12, 13-18

Využijte možnosti fyzického nákupu své permanentky, ať už pro využití předkupního práva, které platí do 31. července, nebo pro nákup zcela nové permanentní vstupenky!

Změna kategorií

Výraznou změnou bude také úprava kategorií sedadel v Home Credit Areně. Z původních tří kategorií se nově stanou pouze dvě, čímž dojde k výraznému zjednodušení celého systému. Nový plán arény bude tedy následující: mapa sektory

Zvýšená porce zápasů!

Součástí permanentní vstupenky tradičně vstup na všechny domácí zápasy základní části extraligy. A fanoušci se tak mohou těšit na zvýšenou porci těchto duelů, Tygry totiž díky postupu Kladna čeká o dva domácí duely v Home Credit Areně více!

Pro všechny fanoušky, kteří si v rámci kompenzací za minulý ročník zvolili variantu Kapitán či Asistent, navíc platí nezměněná cena jejich permanentky. To platí také v případě, že se jim změnila kategorie sedadla - nadále jim bude garantována loňská cena jejich místa.

ceník kapitáni

Ti, kteří si zvolili kompenzaci Odchovanec, budou moci rovněž využít zvýhodněnou cenu vstupného oproti novým permanentkářům.

ceník odchovanci

K dispozici budou také sedadla pro zcela nové permanentkáře, kteří si po dobu předkupního práva budou moci vybrat z dosud neobsazených sedadel. Celkem tedy budou permanentní vstupenky prodávány ve třech cenových hladinách.

ceník nový permicář

Dárky k permanentce

K permanentní vstupence tradičně patří celá řada výhod a dárků, a nejinak tomu bude také v následující sezoně. Všichni permanentkáři se mohou těšit na věcný dárek z limitované edice, který ponese vizuál nového ročníku. Půjde o produkty, které nebude možné získat v tygřím fanshopu či e-shopu, není tedy jiný způsob, jak je získat, než s nákupem permanentky!

Těšit se mohou také na slevu 10 % v tygřím fanshopu a e-shopu, slevu 30 % na zboží adidas v prodejnách Lion Sport, dopravu na hokej s libereckým dopravním podnikem ZDARMA. Tradičně nejvýraznější výhodou pak zůstává předkupní právo na play-off a také na nadcházející sezonu. Chybět nebude ani možnost uvolnit své sedadlo v případě neúčasti na zápase zpět do prodeje a sbírat věrnostní body, za něž můžete získat tygří odměny!

V průběhu sezony se navíc můžete těšit také na řadu časově omezených nabídek od partnerů klubu. Permanentka Bílých Tygrů se tedy vyplatí!

V případě dotazů se obracejte na servisní email: vstupenky@homecreditarena.cz.

Další informace

V případě zájmu o personální produkty anebo o větší objemy permanentních vstupenek (20 a více) nás kontaktujte na e-mailové adrese mikac@hcbilitygri.cz.

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 200,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě.
  • Naši partneři