Po druhém utkání s třineckými Oceláři je jisté, že se finálová série ještě minimálně jednou vrátí do Liberce. Nenechte si svá místa v Home Credit Areně proklouznout mezi prsty. Předprodej vstupenek pro majitele permanentek a klubových karet, kteří si mohou koupit jeden lístek navíc, již odstartoval! Ve středu půjdou vstupenky na pátý finálový zápas do volného prodeje.

ceník čtvrtfinále 2019 ceník čtvrtfinále 2019

Pro využití předkupního práva na Rotundě je nutné předložit svou permanentní či klubovou kartu. Předkupní právo lze využít pouze jednorázově, vstupenky nelze dokupovat ve více vlnách.

Online prodej

Bílí Tygři si spolu s ticketingovou společností Ticketmaster pro toto play-off připravili důležitou novinku. Majitelé permanentek si mohou své místo zajistit i online. Přednostní prodej vstupenek probíhá na speciální stránce Ticketmaster Pro.

nákup rezervovaných míst tlačítko

Online metodou je možné uskutečnit i dokup vstupenek, a to za použití unikátního kódu pro každého permanentkáře prostřednictvím stránek Ticketmaster. Tento kód byl permanentkářům distribuován v noci na pátek na jejich e-mailovou adresu.

nákup rezervovaných míst tlačítko

Podrobný návod, jak uskutečnit nákup rezervovaných vstupenek na play-off online, naleznete ZDE.

Volný prodej online

V rámci volného prodeje můžete zakoupit vstupenky online tradičně v síti Ticketmaster. Do prodeje jdou veškerá dosud neobsazená sedadla.

tlačítko.

V případě jakýchkoli potíží s online nákupem můžete využít infolinku 800 800 007 či 775 178 168.

Majitelé permanentních vstupenek si mohou online zakoupit na své místo pouze vstupenku stejné kategorie, jako je jejich sezónní karta. Pokud si chtějí zakoupit na své místo vstupenku jiné kategorie (například na dětskou permanentku zakoupit základní vstupenku na play-off), mohou si kategorii změnit pouze osobně na Rotundě.

Další informace

V případě technických problémů s vaší čipovou kartou (špatné načítání při vstupu do haly, nemožnost nabíjení či čerpání finanční částky nabité na kartě) kontaktujte Tomáše Mikače.
Kontakt:
e-mail: mikac@hcbilitygri.cz
mobil : +420 723 737 273

• Za ztrátu permanentky a tisk nové karty bude účtován poplatek 100,- Kč.
  • V případě ztráty karty s čipem nabitým penězi nevzniká nárok na vrácení zbývající částky nahrané na kartě.
  • Naši partneři