Uvis Janis

+/-
Trestné minuty TM

Související fotogalerie

Balinskis po Kladnu: Vše se odvíjí od těch nejmenších detailů a soubojů

Kladno/Liberec - Svěřenci trenéra Patrika Augusty sice proti Kladnu dvakrát vedli, domácí Rytíři ale vždy dokázali vyrovnat a následně i otočili vývoj utkání na svou stranu. První liberecký gól vstřelil Uvis Janis Balinskis, který je společně s Michaelem Frolíkem zatím nejproduktivnějším hráčem Tygrů. „Prohráli jsme, takže něco kladného se hledá těžko. Musíme naši hru celkově zlepšit," ví lotyšský bek.

Poprvé za tři body! Tygři šesti góly rozstříleli České Budějovice

Liberec – Bílí Tygři rázně ukončili rekordní sérii sedmi remíz a poprvé v této sezóně slaví vítězství v základní hrací době. Liberečtí se v utkání prosadili hned šestkrát, zatímco svému soupeři povolili jedinou trefu. Dvěma góly se prezentoval lotyšský obránce Uvis Janis Balinskis.

Výhra na úvod! Tygři otočili zápas s Hradcem

Hradec Králové/Liberec - Na úvod nového extraligového ročníku zavítali Tygři na led silného Mountfieldu HK. Utkání nabídlo velmi napínavou podívanou, první branka přišla až v 46. minutě a zápas nakonec dospěl až do prodloužení. V něm bonusový bod Liberci vystřelil Uvis Janis Balinskis.