Bílí Tygři Liberec

Tygří Letní Challenge

Zapojili jste se do prvních čtyř ročníků Tygří Letní Challenge? Tak určitě moc dobře víte, co vás čeká. Pokud ne, tak zbystřete. Už v červenci totiž odstartuje její pátý ročník! Těšit se znovu můžete na tradiční trať na Ještěd, která účastníkům na 900 metrech nabídne náročné převýšení téměř 300 metrů.

Změřit síly budete moci v tradičních kategoriích. Ty budou rozděleny na děti do 6 let, děti od 7 do 9 let (rozděleno na chlapce a dívky), děti od 10 do 14 let (rozděleno na chlapce a dívky), muže a ženy. Stejně jako v minulém roce můžete zdolat trať víckrát, do konečných výsledků se počítá ten nejlepší čas.

To stále není vše. V průběhu celého července na vás čekají také speciální týdenní výzvy s partnery, kdy budete kromě základního účastnického balíčku moci získat některou z cen od partnerů.

Účast je naprosto jednoduchá. Stačí si změřit čas pomocí hodinek, stopek či chytrého telefonu, v cíli naskenovat QR kód a vyplnit své údaje a výsledný čas. Hrajeme fair play! Pokud se navíc chcete zapojit do soutěže o hlavní ceny, připojte také screenshot z libovolné aplikace, kde bude prokazatelně vidět zdolaná trať i výsledný čas. Bez zmíněného screenshotu získá účastník pouze odměnu pro všechny startující, nemůže však získat jednu z hlavních cen. Veškeré tyto údaje stačí nahrát pomocí formuláře, který se vám otevře po naskenování QR kódu v cíli.

Už se také těšíte na start?

Průběžné pořadí

V tabulce níže se automaticky objevují výsledky zadané v cíli. Můžete si je třídit dle jednotlivých kategorií, případně se porovnat se všemi účastníky Tygří Letní Challenge. Děkujeme vám za účast!

V případě jakýchkoli potíží nás kontaktujte na adrese holanova@hcbilitygri.cz a problémy se s vámi pokusíme vyřešit.

Tabulka s výsledky se aktualizuje 1x denně!


Pravidla Tygří letní challenge

 • Zdolej od 1. 7. do 31. 7. trať Tygří Letní Challenge na Ještěd
 • Změř si čas pomocí stopek, hodinek či telefonu a vyplň jej v cíli pomocí naskenování QR kódu
 • K času přidej svou screenshot z běžecké či jiné aplikace prokazující zdolanou trať a čas, čímž se kvalifikuješ do soutěže o hlavní ceny
 • Porovnej se s Bílými Tygry a ostatními fanoušky v 7 soutěžních kategoriích (děti do 6 let, chlapci od 7 do 9 let, dívky od 7 do 9 let, chlapci od 10 do 14 let, dívky od 10 do 14 let, muži a ženy)
 • Nejlepší 3 v každé kategorii se mohou těšit na skvělé tygří odměny
 • Je možné zdolat trať víckrát a vylepšit si výsledný čas, nárok na odměnu má však každý účastník pouze jednou
 • Start v Tygří Letní Challenge je na vlastní nebezpečí
 • Zapojením do soutěže účastník souhlasí se zpracováním a užitím osobních údajů
 • Vzhledem k náročnosti trati si nezapomeňte sportovní oblečení a obuv
 • Organizátor si vyhrazuje právo v případě porušení pravidel vyloučit účastníka z pořadí
 • Na výhru není možné uplatňovat právní nárok

Kontaktní osoba v případě potíží: Katarína Holáňová (holanova@hcbilitygri.cz, +420 731 547 898)

Trať

Trať Tygří Letní Challenge startuje u spodní stanice vleku F10 (GPS: 50.7353067N, 14.9999928E). Vede pod lanovou dráhou na Ještěd a končí u asfaltové silnice (GPS: 50.7333119N, 14.9883064E).

Délka trati je 900 metrů, převýšení činí 290 metrů.

Jak dorazit na start?

1, Autem – Zaparkovat je možné na centrálním parkovišti P3 či na parkovišti P1 přímo u spodní stanice kabinové lanovky. Cena parkovného na parkovišti P1 je 150 Kč / den, na parkovišti P3 200 Kč / den.

2, Tramvají č. 3 – Vystupte na konečné na Horním Hanychově a pokračujte pěšky směrem ke spodní stanici kabinové lanovky.

3, Autobusem č. 79 – Začíná na tramvajové zastávce Horní Hanychov (lze tedy navázat na tramvaj). Vystoupit můžete přímo u spodní stanice lanovky (Horní Hanychov, u lanovky), dále pak na Výpřeži (Horní Hanychov, Na Výpřeži) a nebo na konečné (Světlá p.Ještědem, Ještědka). Pozn.: z cíle na Výpřež je to 1,7 km, z cíle na Ještědku je to 400 m.

Odměna pro účastníky a pro vítěze

Všichni účastníci Tygří Letní Challenge obdrží po zdolání trati balíček s tygřími odměnami v podobě pamětní medaile, voucheru na vstupenku, voucheru do fanshopu, voucheru na veřejné bruslení či dalších odměn. K vyzvednutí budou od 1. července do 2. srpna oproti jmennému seznamu na recepci hotelu Arena v areálu Sport Parku Liberec.

Pro nejlepší v jednotlivých kategoriích jsme si navíc připravili speciální odměny:

Odměny pro vítěze jednotlivých kategorií:

1. místo: mikina s logem Tygří Letní Challenge

2. místo: tričko s logem Tygří Letní Challenge

3. místo: kšiltovka s logem Tygří Letní Challenge

Týdenní výzvy

Jednotlivé výzvy se tentokrát ponesou v jiném duchu. Tentokrát půjde vždy o týdenní výzvu s daným partnerem, přičemž soutěžit o ně bude moci každý, kdo zdolá trať v daném týdnu. Ze všech účastníků týdenní výzvy budou následně vylosováni výherci. A o jaké ceny se bude letos kromě hlavních cen bojovat?

1. 7. až 7. 7. - Amix

V prvním týdnu si pro vás připravila speciální odměny společnost Amix. Turnovský dodavatel sportovních potřeb a výživových doplňků si pro 20 vylosovaných nachystal balíčky s výběrem sportovní výživy a vybavení, který se každému sportovci bude jistě hodit. Během prvního týdne splnilo výzvu 231 lidí!

Seznam výherců týdenní výzvy: Adéla Čepičková, Dalibor Jurkovič, Jakub Drbohlav, Marek Bartoš, Jakub Abidi, Jakub Rybnikář, Václav Moravec, Martin Vlach, Matěj Halíř, Michal Hejkal, Anna Luftová, Josef Seidl, Lucie Seidlová, Michal Hoření, William Lenner, Jana Syřišťová, Alena Urbanová, Petr Oppenheimer, Jakub Matula, Veronika Brožková.

Vylosovaní výherci si mohou své výhry vyzvednout na recepci Hotelu ARENA.

8. 7. až 14. 7. - Nákupní centrum Géčko

Z Ještědu za nákupy? Jedině do Nákupního centra Géčko, které navazuje na liberecký Globus. A na co se můžete těšit? Pro 10 losovaných poukázka na nákup v hodnotě 500 Kč a pro dalších 10 poukázka na nákup v hodnotě 200 Kč. Během druhého týdne splnilo výzvu 236 lidí!

Seznam výherců týdenní výzvy: Kateřina Slezáková, Ondřej Petiška, Jana Loufek, Karolína Dudová, Luděk Bejček, Jirka Tokar, Denisa Černá, Michal Černý, Anna Čapková, Ema Valtrová, Jan Valášek, Andrea Prášilová, Martin Hetver, Kateřina Halounová, Ondřej Kuneš, Tereza Palmeová, Tomáš Hruš, Michaela Čermáková, Michaela Fuková, Jakub Bér

Vylosovaní výherci si mohou své výhry vyzvednout na recepci Hotelu ARENA.

15. 7. až 21. 7. - Pivovar Svijany

V třetím červencovém týdnu bude speciální výzva pouze pro kategorie dospělých. Jejím partnerem bude pivovar Svijany, který si pro 20 vylosovaných připravil pivní balíčky plné piva a dárkových předmětů.

22. 7. až 28. 7. - McDonald´s

Za sportovní výkon je třeba se také pořádně občerstvit. Při množství kalorií, které po cestě spálíte, rozhodně nevadí, že jednou sáhnete po fast foodu. A proto pro 20 vylosovaných nachystala společnost Meki, provozovatel libereckých poboček řetězce McDonald´s, dárkové vouchery v hodnotě 500 Kč.

29. 7. až 31. 7. - TMR Ještěd

A na závěr budete mít důvod se na Ještěd znovu vrátit. TMR Ještěd si totiž pro 20 vylosovaných připravil vouchery na lanovku či zapůjčení terénní tříkolky, budete si tak v malebném prostředí užít spoustu zábavy s rodinou či přáteli.

Kterou z výzev si vyberete? Těšíme se na vás na trati Tygří Letní Challenge!Pro sdílení musíte povolit cookies sociálních sítí. Detaily a nastavení

Sdílet

Nejnovější články

Týdenní odměna? Z Ještědu doplnit energii

Tygři se vrací na led! V pondělí odstartují finální fázi přípravy

Permice jsou stále v prodeji. Už máš svoje místo?

Z našeho fanshopu

triko poškrábané logo pánské černé

310 Kč
Koupit

Triko dětské Birner

475 Kč
Koupit

Peněženka šedá s logem

220 Kč
Koupit

Mikina s logem dámská šedá

895 Kč
Koupit